Loading...

Her Yere Market

Temel market ürünlerini markete gitmeye gerek kalmadan, mobil uygulama sayesinde verilen siparişlerin en kısa sürede eve, veya istenilen adrese teslimini sağlayan bir hizmet uygulamasıdır. Sahip olduğumuz zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikası sayesinde markete gitme alışkanlığını değiştirmeyi hedef edinen, burada harcayacağınız zamanı daha önemli işlerinize odaklanmanızı sağlayan bir yaklaşım sergilemektedir.
Uygulamanın temel özellikleri aşağıdaki gibidir.

 1. Uygulama temel olarak, kullanım kolaylığı, sadeliği ve bütün yaş grupların kullanabileceği kolaylıkta hazırlanmıştır.
 2. Uygulama açıldığında konum belirleme özelliği aktif edildiğinde siparişlerin en kısa sürede size gelmesi akıllı asistan tarafından hesaplanarak hızlı hizmet vermesi sağlanmaktadır.
 3. Harita üzerinden birden fazla adres tanımlama özelliği sayesinde, evinize işyerinize veya istediğiniz herhangi bir yere siparişlerin gitmesini sağlayabilirsiniz.
 4. Ana kategoriler sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri bulmakta pratik bir şekilde ürünleri sorgulama imkanı vermektedir.
 5. Herhangi bir kategoriye tıkladıktan sonra alt gategorilere gitmek için ürünleri aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. İsterseniz üst tarafta bulunan başlıklara tıklayarak diğer kategoriler arasında gezinti yapabilirsiniz.
 6. Ürün grupları arasında gezinti yapma ihtiyacı olduğunda ana ekrana gitmeye gerek kalmadan ürünleri sağa-sola kaydırarak ürün grupları arasında geçiş yapabilirsiniz.
 7. Alt tarafta bulunan ve en çok kullanılan butonlar eklenmiştir. Bunlar arasında arama motoruna basıldığında üst tarafta bulunan arama motoru sayesinde uygulama içinde bulunan binlerce ürün arasında arama yapılabilir ve ihtiyacımız olan ürüne kısa sürede ulaşma imkanı vermektedir.
  1. Yeni: Sisteme yeni eklenen ürünlerin listelendiği alandır.
  2. İndirimdekiler: İndirimde bulunan ürünlerin listelendiği alandır.
  3. Popüler: Uygulama içinde en çok satışı yapılan ürünlerin listelendiği alandır.
  4. Seçtiklerimiz: Bizim tarafımızdan seçilen ve kullanıcılarımıza önerdiğimiz ürünlerin listelendiği alandır.
 8. Kişisel bilgilerin bulunduğu sayfa
  1. Temel Bilgiler: Üst tarafta temel iletişim bilgilerimizin bulunduğu ve güncellemesini yapabildiğimiz alandır.
  2. Adreslerim: Bu alanda birde fazla adresin tanımlandığı yerdir. Adresleri güncelleyebilir veya silebilirsiniz.
  3. Favorilerim: Favorilerinize eklediğiniz ürünlerin bulunduğu yerdir. Sürekli ihtiyaç olan ürünlerin toplandığı yerdir. İstediğiniz zaman ürünleri favori listesinden çıkartabilirsiniz.
  4. Siparişlerim: Geçmişte vermiş olduğunuz siparişlere ayrıntıları ile ulaşabildiğiniz bir yerdir. Bu alanı kullanarak sipariş tekrarı yapabilirsiniz.
  5. Ödeme Seçenekleri: Tanımlamış olduğunuz kredi kartların yetkili firma tarafından güvenliğinin sağlanıp saklandığı alandır. Bu alan sayesinde alışverişlerinizi hızlı ve güvenli yapma imkanı olmaktadır.
  6. Fatura Bilgilerim: Yapılan alışverişlerde kurumsal veya kişisel faturanın tanımlandığı alandır. Bu alan istendiğinde güncellenebilir.
  7. Şifre Değiştir: Güvenlik gerekçesi ile şifrenizi değiştirebileceğiniz alandır.
  8. Versiyon: Uygulamada yapılan güncellemeler ile oluşan versiyon numaralarıdır.
  9. Kullanım Klavuzu: Uygulamanın etkin bir şekilde kullanımını sağlayabilmek için küçük bir bir eğitim platformu olarak kullanılabilecek alandır.
  10. İletişim: Bizimle iletişim kurabilmek, uygulama veya hizmet kalitesi hakkında görüşlerinizi hızlı bir şekilde bizlerle paylaşabileceğiniz bir alandır. Bu alan sayesinden sosyal medya platformlarından da bizi takip edebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
  11. Çıkış: Uygulamadan çıkmak için eklenen fonksiyondur.
 9. Yapılan Duyuru veya Kampanyaların bulunduğu bu alanda gelişmelerden haberdar olmanızı sağlamayı hedefliyoruz.
 10. Markalar üzerinden ürünlere erişim imkanı veren alandır.